Wykończenie wnętrz domów i mieszkań pod klucz RSBUD Dobra

Jeżeli szukają Państwo kompleksowego rozwiązania w zakresie wykończenia wnętrz w Państwa domu lub mieszkaniu, zapraszamy do kontaktu. Zajmujemy się wszystkim, od prac budowlanych i tynkowania po malowanie i tapetowanie. Specjalizujemy się również w izolowaniu poddaszy, a także układaniu terakoty, glazury i gresu. Ponadto możemy układać kamień dekoracyjny i elewacyjny, instalować panele podłogowe oraz zmieniać lub instalować instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Ponadto nasze usługi w zakresie białego montażu nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wanny, prysznice, toalety.


RSBUD Dobra - wykonamy dla was remont domu lub mieszkań.

Zajmowaliśmy się wszystkim, od małych projektów po kompletne remonty. Mogą być Państwo pewni, że Państwa dom lub mieszkanie jest w dobrych rękach. Chętnie pomożemy Państwu w procesie wykończenia wnętrz. Wiemy, że jest to inwestycja i chcemy, aby była wykonana dobrze! Wszystkie projekty rozpoczynają się od omówienia tego, co będzie potrzebne w szczegółach, dzięki czemu możemy upewnić się, że wszystko zostało zaplanowane przed rozpoczęciem pracy na jakimkolwiek etapie. Ponadto nie oczekujemy żadnych zaliczek. Rozliczamy się uczciwie. Na początku współpracy wspólnie ustalamy szczegółowy zakres usług remontowych. Dopiero gdy obie strony są z niego zadowolone – rozpoczynamy pracę. Zasadą jest, że rozliczamy się po każdym zakończonym i zaakceptowanym przez klienta etapie.

Połączenie wieloletniego doświadczenia i pasji to gwarancja inwestycji, która pójdzie gładko. Opierając się na zasadzie wzajemnego szacunku i współpracy, z naszymi dotychczasowymi klientami zrealizowaliśmy kilkadziesiąt inwestycji o różnych stopniach trudności i zaawansowania. Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi jak i deweloperami. Nasi klienci mogą od nas oczekiwać terminowości, rzetelności i przede wszystkim profesjonalizmu. W razie trudności z podjęciem decyzji dzielimy się wiedzą branżową oraz dobrą praktyką. Jednym słowem – potrafimy doradzić najbardziej optymalne rozwiązanie.


Oferujemy:

 • gładzie gipsowe
 • montaż podwieszanych sufitów i zabudowy z płyt karton gips (prostych i nietypowych)
 • malowanie farbami
 • tapetowanie
 • docieplenie poddaszy
 • układanie terakoty, glazury i gresu
 • układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego
 • montaż paneli podłogowych
 • montaż i przeróbki instalacji elektrycznych
 • montaż i przeróbki instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych
 • biały montaż: wanny, prysznice, toalety

Nie masz pomysłu na wykończenie wnętrz? Z przyjemnością Ci doradzimy. Orientujemy się w najnowszych trendach i potrafimy określić, które rozwiązania będą dla Ciebie funkcjonalne. Jeśli mimo wszystko będziesz potrzebować współpracy z architektem lub projektantem wnętrz – skontaktujemy Cię z naszymi przyjaciółmi.^