Wykończenie wnętrz domów i mieszkań pod klucz RSBUD Police

Współpracujemy zarówno z inwestorami indywidualnymi jak i deweloperami. Nasze doświadczenie w zakresie wykończenia wnętrz pozwoliło nam zrealizować dziesiątki inwestycji, od małych domów, przez mieszkania po wysokie budynki. Dbamy o każdy szczegół!

Nasze usługi remontowe są najwyższej klasy, a nasi doświadczeni specjaliści wykonają pracę szybko i sprawnie. Ponadto, zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w renowacji domów, więc mogą być Państwo pewni, że Państwa dom będzie wyglądał jak najlepiej

Co oferujemy? Nasze kompleksowe usługi remontowe obejmują prace budowlane, tynkowanie, malowanie, tapetowanie, izolację poddaszy, układanie terakoty, glazury i gresu, układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego, układanie paneli podłogowych, montaż i przebudowę instalacji elektrycznych, montaż i przebudowę instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz biały montaż (wanny, prysznice, toalety)

Bez względu na to, jakiego rodzaju usług remontowych Państwo potrzebują, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zawsze chętnie skonsultujemy się z Państwem w sprawie konkretnych potrzeb projektowych i przedstawimy bezpłatną wycenę

Dlaczego warto nas wybrać?
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać nas do remontu domu. Przede wszystkim jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy są dumni z naszej pracy. Jesteśmy również na bieżąco z najnowszymi trendami w renowacji domów, więc mogą być Państwo pewni, że Państwa dom będzie wyglądał jak najlepiej. Ponadto oferujemy konkurencyjne stawki i bezpłatne wyceny. I wreszcie, zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych usług. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo drobnych prac wokół domu, czy całkowitego remontu, jesteśmy tu, aby pomóc.

Jeżeli szukają Państwo kompleksowego rozwiązania w zakresie wykończenia wnętrz w Państwa domu lub mieszkaniu, zapraszamy do kontaktu.


RSBUD Police - wykonamy dla was remont domu lub mieszkania.

Zajmowaliśmy się wszystkim, od małych projektów po kompletne remonty. Mogą być Państwo pewni, że Państwa dom lub mieszkanie jest w dobrych rękach. Chętnie pomożemy Państwu w procesie wykończenia wnętrz. Wiemy, że jest to inwestycja i chcemy, aby była wykonana dobrze! Wszystkie projekty rozpoczynają się od omówienia tego, co będzie potrzebne w szczegółach, dzięki czemu możemy upewnić się, że wszystko zostało zaplanowane przed rozpoczęciem pracy na jakimkolwiek etapie. Ponadto nie oczekujemy żadnych zaliczek. Rozliczamy się uczciwie. Na początku współpracy wspólnie ustalamy szczegółowy zakres usług remontowych. Dopiero gdy obie strony są z niego zadowolone – rozpoczynamy pracę. Zasadą jest, że rozliczamy się po każdym zakończonym i zaakceptowanym przez klienta etapie.Oferujemy:

 • gładzie gipsowe
 • montaż podwieszanych sufitów i zabudowy z płyt karton gips (prostych i nietypowych)
 • malowanie farbami
 • tapetowanie
 • docieplenie poddaszy
 • układanie terakoty, glazury i gresu
 • układanie kamienia dekoracyjnego i elewacyjnego
 • montaż paneli podłogowych
 • montaż i przeróbki instalacji elektrycznych
 • montaż i przeróbki instalacji hydraulicznych i kanalizacyjnych
 • biały montaż: wanny, prysznice, toalety

Nie masz pomysłu na wykończenie wnętrz? Z przyjemnością Ci doradzimy. Orientujemy się w najnowszych trendach i potrafimy określić, które rozwiązania będą dla Ciebie funkcjonalne. Jeśli mimo wszystko będziesz potrzebować współpracy z architektem lub projektantem wnętrz – skontaktujemy Cię z naszymi przyjaciółmi.^